logotype

Kombinují  blahodárný vliv záporných iontů s terapeutickým účinkem  vysokojakostních feritových  magnetů s indukcí 1000 gaussů.  Vytváří tak v současnosti jediný  výrobek svého druhu, a pro své terapeutické vlastnosti si  získaly oblibu především u vrcholových sportovců.

Technologie Stayers™  zaručuje  emisi 50 až 100 násobně většího množství záporných iontů než magnetické, silikonové a titanové náramky konkurenčních výrobců. Patentově chráněné uspořádání polarit ANSPO maximalizuje tok magnetického pole a umožňuje hluboké proniknutí do tkání a svalů. Poskytuje úlevu od bolesti, podporuje uvolnění svalové tenze a zvýšení krevního toku pohybového aparátu v místě působení.
 
Výrobky Trion:Z jsou jediným produktem tohoto typu s mezinárodní certifikací ISO.

Tvářemi dnešních Trion:Z v české republice jsou mistři světa Petr Vampola, Petr Koukal, a také vítěz světového poháru ve dlouhém triatlonu a náš nejlepší triatlonista Petr Vabroušek.

 

  • Zvyšují hladinu okysličení krve, podporují buněčnou regeneraci, vyrovnávají krevní tlak a napomáhají odplavování zplodin látkové výměny.
  • Mají analgetické účinky, jsou vhodné k tlumení bolestí kloubů a svalů, zmírňují otoky a urychlují hojení. Působí protizánětlivě.
  • Účinné jsou u degenerativních a zánětlivých onemocnění pohybového aparátu, svalových a šlachových úponů (tenisový loket a achilovka).
  • Náhrdelník je účinný při chronických bolestech krční páteře a ramen způsobených nesprávným namáháním, úrazem, nebo stresem.
  • Pomáhají při menstruačních bolestech.
  • Euforizující účinky mohou využít lidé trpící depresí, pomáhají odstranit únavu a nespavost.
  • Výrobky nelze použít u osob s kardiostimulátorem a u těhotných žen.  

 Výrobky Trion:Z nemají nežádoucí vedlejší účinky.

   Materiál - termokamera - snímky z termokamery při použití ionto-magnetických náramků

 

2019  TRIONZ - ionto-magnetické náramky