logotype

Je rozdíl v nošení náramku na levé a pravé ruce?

Ano, na levé ruce je doporučeno nosit náramek při zvýšeném krevním tlaku. Preventivně, na zvýšení a při kolísavém krevním tlaku noste výrobek na pravé ruce.

Jak rychle začne Trion:Z působit?

Pokud je léčený problém čerstvý (zdravotní potíže netrvají dlouho) a není příliš závažný, účinky se projeví velice brzy, v řádu hodin. Jedná li se o bolesti závažnější, nebo vyvíjely-li se po řadu let, může trvat i několik týdnů, než se efekt léčby dostaví.

Jak působí Trion:Z na jiných částech těla než na zápěstí a krku?  

Výrobky jsou koncipované na pulsní body zápěstí a krk. Okysličení a proudění krve, které podporuje ozdravné procesy, probíhá v celém těle. Je velmi vhodné použití  na kotníku (v kombinaci se zápěstím je vynikající pomocník při menstruačních bolestech).

Bolesti úponů (loket, achilova šlacha, koleno) jsou však nejčastěji způsobeny zkrácením velkých svalů po námaze. Magnety ANSPO  stažené svalsto uvolní. V těchto případech je třeba náhrdelník upevnit (stačí zavázat na uzel) na pulsní body svalu, který na úpony působí. K úlevě dochází v tomto případě velmi brzo.

U  neurologických bolestí (krk, ramena, záda, záněty) je třeba na poškozené tkáně a vazy  přikládat magnety ANSPO místně, formou náhrdelníku, a ještě lépe dvou spojených náhrdelníků. Magnety s technologií ANSPO se na vláknu dají posouvat, nastavte je na bolestivá místa.

Mohu nosit víc než jeden výrobek?

Ano. Mnoho lidí nosí více než jeden. Pokud se Vám začne točit hlava,  budete příliš stimulováni, nebo budete cítit zvýšené proudění krve při nošení více výrobků, odeberte jeden.

Jak velký náramek si mám koupit?

Jak těsný budete náramek nosit, je založeno na osobní preferenci. Je to pružný materiál, přizpůsobí se Vaší ruce. Rozhodně doporučujeme volnější. Změřte si zápěstí pomocí pásky a kupte o něco větší velikost.

2019  TRIONZ - ionto-magnetické náramky